Znáte stoprocentně fungující recept na odstranění bradavic?

0
1761

S manželem dodržujeme zdravý životní styl. Jíme hodně zeleniny, ovoce, kvalitní potraviny, a jestliže máme velký energetický výdej, pomáháme si vitaminovými a minerálními výživovými doplňky. Aktivně sportujeme, jezdíme na hory, takže pohybu na čerstvém vzduchu máme dostatek. Řekli byste si, proč tedy píšu něco do magazínu Vitae? Bylo tu přece něco, čeho se můj manžel nemohl zhruba šest let zbavit. Bradavice.

ANABÁZE ZAČÍNÁ

Nepříjemné, neestetické, otravné kožní deformace, které, řeknu vám pravdu, neumí nikdo zaručeně odstranit. Začalo to jednou…

Šla jsem do lékárny a donesla přípravek, který měl bradavici vypálit na bázi tekutého dusíku v domácím prostředí. Ano, vypálil, vznikl puchýř. Jizva a bradavice se začala objevovat opět, tak jsme proces opakovali třikrát, jak to psali v příbalovém letáku. Bohužel, bradavice byla zpět, ale namísto původní velikosti čočky byla najednou velká jako drobná mince. Tak jsme pokračovali ve zkoušení dalších přípravků. Pravidelné nanášení Duofilmu a pilování pemzou, které nám doporučili v lékárně, jen zapříčinilo její rozšíření. Můžete dezinfikovat, ošetřovat kůži – i tak se nevyhnete rozšíření.

IMUNITA V POŘÁDKU

Navštívili jsme specializované privátní dermatologické pracoviště, kde si můj manžel chtěl dát odstranit bradavice laserem. V té době měl jednu velkou – mateřskou a cca 10 maličkých, roztroušených po hřbetu ruky a prstech. Odborný lékař mu zásah nedoporučil, vzhledem k vysokému riziku narušení krevních cévek a nervů, nacházejících se v těsné blízkosti bradavic. Radil mu nadále pokračovat s Duofilmem. Protože nenastávala žádná změna a vždy nějaká ta bradavice přibyla, dal si muž udělat speciální vyšetření krve na imunologii a i navzdory tomu, že krevní výsledky prokázaly, že imunitu má dobrou, začal užívat léky na její zvýšení. Zároveň jsme bradavice invazivně vypalovali, protože byl vnitřně chráněný léky – bradavice se neměly vrátit a ani rozšířit. Ale stal se opak, opět jich bylo víc.

VYPALOVÁNÍ, KRÉMY, ČAJE, CITRONY, ZINEK… NIC!

Specialista na dermatologii ve Velké Británii navrhl odborné vypalování. Bolestivé, ale též nezabralo. V té době jsme už mohli napočítat více než 30 bradavic různé velikosti, soustředěných zejména na pravé ruce. Manžel stále používal přípravky na jejich vysoušení, protože nám bylo řečeno, že musíme být trpěliví a může to trvat i několik let. Nechtěla jsem se s tím smířit a stále jsem vymýšlela něco nového. Manžel byl už ze mě nervózní.

Objednala jsem ho k homeopatovi na speciální vyšetření meridiánů. Přišel s čajem na detoxikaci jater. Prý je všechno v pořádku, jen játra vykazují slabší energii, tak je třeba je detoxikovat. Navrhovala jsem detoxikační kúry, dočasné vegetariánství, šla bych do toho i s ním, ale nechtěl o tom ani slyšet. Tak jsem mu aspoň vařila ten čaj – ale změna žádná. Nasbírali jsme kůru z modřínu opadavého a manžel si každý večer v jeho odvaru máčel ruce. Vyzkoušeli jsme citronovou kůru namočenou v octě, banánovou slupku každou noc přelepenou leukoplastí, zinkovou mast, potírání česnekem, osolenou cibulí, čerstvou aloe vera, vysoké dávky zinku, vitaminové produkty, Dettol, duck tape…

FRANCOUZSKÝ ODBORNÍK

Když jsme minulé léto pobývali v jižní Francii, navštívili jsme specialistu. Pan doktor je primářem na dermatologii v nemocnici v Nice, měl skvělou reputaci, tak jsme si od toho mnoho slibovali. Byl velký problém se k němu dostat, ale měl výbornou zdravotní sestřičku, tak nás tam někam “upíchla”. Bohužel, vzhledem k rozsáhlosti postižení kůže nedokázal udělat žádný zázrak. Předepsal tříměsíční balení krému Aldara, prý může teoreticky zabrat, protože se používá na odstraňování kožních karcinomů, genitálních bradavic a podobně. Tak jsme si řekli, že když to zničí karcinom, musí to přece zničit i ty potvory. Tehdy jsme ještě nebyli svoji a těšili jsme se, že na svatbě už bude mít muž ruce “jako nové”. V té době jsme napočítali víc jak 50 bradavic, velkých, malých. Byly všude. Aldara nezabrala a my jsme byli smutní.

ENERGY

Jako svatební dar jsme dostali od otcovy partnerky dva Audirony a dva Drags Imuny. Věděla jsem, že Drags Imun se používá na ekzémy, vyrážky, afty a podobně, tak jsem ji poprosila, ať mi ho objedná, že to zkusím s ním. Manžel už nechtěl o ničem slyšet, hádal se se mnou, říkal, že jsem posedlá. Ale navzdory tomu, když jsme se vrátili ze svatební cesty z trekování v Nepálu, začal si zevně aplikovat Audiron a vnitřně užívat Drags Imun, přesně podle návodu. Když mu do deseti dní zmizela první malá bradavička, myslel si, že je to náhoda, a já začala věřit. Postupně se začaly všechny zmenšovat a do jednoho měsíce jich byla jen třetina. Po dvou a půl měsíci má už jen dvě mini bradavičky na ústupu. Ruce jsou “jako nové”, kůže je čistá. Je skvělé, že se to nakonec podařilo! Máme z toho neuvěřitelnou radost.

Nikdo z našich blízkých a kamarádů, kromě otcovy partnerky, neslyšel o přípravcích Energy. Stala jsem se členkou Energy, a tak přípravky už užívá vícero členů rodiny. Každého, na kom mi záleží, a vím, že je šance vyřešit jeho problém, od teď obdaruji přípravkem Energy.

Michaela Bardy,
 Slovensko

Sdílejte
Předchozí článekStrom, který “krvácí”
Další článekKůže je v pořádku, bez jizev
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.