Visage serum – BOTOXOVÝ EFEKT V KAPCE RŮŽOVÉ ESENCE

0
436

V kosmetické terminologii představuje sérum nejvyšší kategorii péče o pleť. Visage serum z kosmetické řady Beauty Energy je cenný komplex účinných, koncentrovaných a patentovaných přírodních látek, které revitalizují, hydratují a omlazují pokožku.

Arganový olej

Je hlavní a jedinou nosnou složkou Visage sera, o jeho účincích jste se mohli dozvědět ve Vitae č 3/2016. Jen pro osvěžení: pro svůj vysoký obsah skvalenu a vitaminu E má velice dobré vyživující a liftingové účinky. Jeho specialitou je hojení i starších jizev.

Helixin®

Patentovaná složka Energy, proteinový výtažek z hlemýždího kaviáru. Obsahuje celou řadu vitaminů a minerálů, množství aminokyselin a fosfolipidů. Proteiny jsou základní stavební látkou pro tkáně, podporují buněčnou obnovu a aktivují přirozenou regeneraci. V kůži Helixin® vytváří bariéru, pomáhá chránit kolagen před degradací a zároveň stimuluje tvorbu kolagenu nového. Zmírňuje přirozenou ztrátu vody a zajišťuje, aby pokožka zůstala dlouho svěží a mladá. (Více se o něm dočtete na str. 12)

Vermesin®

Další jedinečnou patentovanou složkou Visage sera je enzymatická frakce kalifornských dešťovek Vermesin®. Enzymy mají schopnost pronikat hluboko do pokožky a podporovat vstřebávání účinných látek. Vermesin® urychluje proces hojení a regenerace. Napomáhá rozpouštět usazeniny v cévách a proto je vhodný i k ošetření kuperózní pleti.

Aloe vera

Je to léčivá, dužnatá rostlina. Vzhledem připomíná kaktus, v “příbuzenském vztahu” je ale spíše s cibulí či chřestem. Výtažek z aloe vera, který byl použit do Visage sera, má pH velice podobné pH lidské pokožky, na kterou má účinek zklidňující (zmírňuje svědění) a hydratační.

Esence

Visage serum obsahuje nejvíce éterických olejů ze všech kosmetických produktů Beauty Energy.

Růže damašská – přírodně a bez jedů (přírodní botox) vyplňuje vrásky zevnitř, zchlazuje a hydratuje pleť.

Geránium – podporuje tvorbu androgenu a estrogenu.

Bigarádie – rozprostírá energii čchi.

Cypřiš – podporuje mikrocirkulaci krve, zpevňuje pleť i cévní stěnu.

Vanilka – uklidňuje nervovou soustavu.

Ylang ylang se získává parovodní destilací žlutých květů kanangy vonné (Cananga odorata). Je vhodný pro každý typ pleti, protože upravuje produkci kožního mazu a hydratuje pokožku. Esence ylangu se používá při výrobě luxusních parfémů, kde tvoří spodní podtón a fixátor vůně.

Účinky

Visage serum má silný vyživující a regenerační efekt. Pleť omlazuje, rozjasňuje a navrací jí pevnost a pružnost. Esence růže napomáhá zjemnění vrásek a celkové hydrataci pleti. Sérum příznivě působí na všechny stupně tvorby pigmentace.

Způsob použití

Při výrobě Visage sera nebyl použit žádný emulgátor, a proto je třeba obsah lahvičky dobře protřepat, aby se spojil olej s vodní složkou Helixinu® a Vermesinu®. Visage serum nanášejte na pokožku poklepem, lépe se vstřebá. Doporučujeme používat je 2x týdně v kombinaci s pěsticími krémy Renove.

Sdílejte
Předchozí článekBalneol znovu na výsluní
Další článekACAI PURE POWDER
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.