Užasle jsem pozoroval teplo ve svém těle

0
95

Rád se s vámi podělím o svou zkušenost s Acai. Moje první setkání proběhlo zrovna v době mé vrcholící chřipky, kdy mě bolelo celé tělo a neměl jsem sílu ani chuť se vůbec hýbat. Na jídlo ani pomyšlení, sil jenom ubývalo. Zelený čaj Green Tea – GABA s medem a citronem bylo jediné, co jsem do sebe dostal. Tu jsem zaregistroval existenci Acai. Ihned získala moji pozornost, dostal jsem na ni chuť. Barva jejího obalu upokojila moji mysl a řekl jsem si: “Ano, nastartovat oheň v těle – to by mohlo být řešením mé situace!” Po vypití prvního hrnku Gren Tea – GABA s medem, citronem a Acai jsem už jenom s úžasem pozoroval své tělo. Nápoj nejenom že zapálil oheň v ledvinách, ale dokonce jsem vnímal, že se nastartovala i distribuce tepla dál do těla, takže začaly fungovat tři ohřívače. Můj fyzický i psychický stav se okamžitě začal radikálně zlepšovat, během pár hodin jsem vstal z postele a začal jevit zájem o život. Pokud byste někdy řešili podobnou situaci, vřele doporučuji Acai vyzkoušet!

S přátelským pozdravem

Jozef Ruffer,
Litomyšl

P. S.: Green – Tea GABA zalévám vodou teplou okolo 40–50 °C, takže nedošlo ke znehodnocení všech důležitých látek v Acai.

Sdílejte
Předchozí článekLék na všechno?
Další článekSpiron k ošetření i relaxu
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.