Produkty měsíce září 2016

0
68

Září slibuje návrat teplého léta až pomalu do 23., pár chladnějších dní zvládneme levou zadní a na kabát zapomeneme velmi ochotně. Třetí dekáda ale poměrně razantně připomene, že podzim v Čechách neznamená prosluněnou pláž, a rozmary počasí nikomu moc velkou radost nepřinesou. Pro mnohé z nás ale září také znamená návrat k pevným pracovním či studijním povinnostem, a to se po rozevlátém rozmarném létě může čas od času zajídat.

Ještě štěstí, že můžeme sáhnout po Stimaralu, ochotně podpoří naše šedé buňky mozkové. A když nebudeme schopni zbavit se letního rozechvění, velmi oceníme stabilitu, kterou nabízí Vitamarin. Osm hodin sezení na jedné jediné židli bude rázem snesitelnějších. Z pláží se za chladnějších dní přesuneme do tělocvičen a posiloven, kde uvítáme pomoc King Kongu, inspirace pro naše svaly a celé tělo. Od věci nebude ani hlubší zamyšlení. Pokud jsme totiž svůj organismus celé léto vyčerpávali nadoraz, bude vhodné Renolem podpořit základní energii v době, kdy se ještě nic neděje a imunita může v klidu odpočívat. Načerpáme síly, které později použijeme při náporech zhoršování počasí, spojených právě s ataky na naši obranyschopnost. Navíc barevné září plné dozvuků léta brání občasným zhoršováním deprese, kterou někdy při užívání Renolu pozorujeme. Pozitivní účinky Renolu se také projeví při starostlivosti o ústní dutinu. Renol zesílí působení Silixu, kdy nejenže zregeneruje a posílí zubní sklovinu, ale zvýší také pevnost zubů a dásní.

Eva Joachimová

Sdílejte
Předchozí článekPOMAZÁNKA ZE SYROVÉ ZELENINY S BARLEY
Další článekProdukty měsíce října 2016
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.