Produkty měsíce října 2016

0
159

Říjen se opět ukáže jako výstavní mazlíček. Nejspíš nebude tak hezky jako vloni, ale betonovat si můžeme dovolit až do konce měsíce. Ochlazení je očekáváno na přelomu první a druhé dekády a před začátkem dekády třetí, s mrazem se ale příliš počítat nemusí. Tento měsíc se z pohledu čínské medicíny pojí s mezidobím Země a dostává se pod vládu Psa. To přináší možnost vrátit se do rovnováhy našich původních energií. Pes jako vládce zajišťuje ochranu, žádá za to ale rozumné zvážení, co je ještě potřebné a co už nám naopak může ubližovat. Prostě říjen je rozený pro inventuru životní i faktickou. Hodně si pomůžeme, když z bytu a celého svého okolí vyházíme vše, co nás už jen zatěžuje, stejnou práci bychom ale měli odvést v našem těle.

Báječně nám mohou v naší snaze pomoci všechny produkty Země – humáty, samozřejmě že v čele s obecně účinným Cytosanem. Použít lze též Cytosan Inovum obohacený o humát draselný s vyšším obsahem vzácných kovů a stopových prvků. Další významnou součástí tohoto produktu je zelený jíl. Ten se ve střevě nevstřebává, o to větší jsou jeho absorpční a protizánětlivé vlastnosti. Z rodiny Cytosanů musíme jmenovat také Cytosan Fomentum gel, vynikající prostředek k tlumení projevů různých kožních problémů (plísně, ekzémy, akné…). Cytosan mýdlo rovněž prostupuje do hlubších vrstev kůže, čímž napomáhá její detoxikaci, a Cytosan šampon snižuje tvorbu lupů a další nežádoucí dermatologické projevy (lupénka…). Součástí řady humátů je Balneol, kde jsou k huminovým látkám přidány éterické oleje. Účinné složky ovlivňují přímo povrch kůže nebo se přes dýchací ústrojí dostávají rychle do těla.

Eva JOACHIMOVÁ

Sdílejte
Předchozí článekProdukty měsíce září 2016
Další článekAdaptujte se!
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.