Produkty měsíce prosince 2016

0
181

Začátek prosince opět slibuje prima podzim, ale Mikuláš se možná bude prohánět zasněženou krajinou. Tabulky bohužel předpovídají měsíc suchý, takže přes nízké teploty se k radovánkám na sněhu ve městech asi příliš nedostaneme.

Prosinec si, i když trochu zbytečně, spojujeme s předvánočním shonem a stresem. Únavu z pečení do ranních hodin můžeme kompenzovat s Revitae. Na vánoční svátky díky Protektinu naše hlasivky zvládnou nejen vánoční koledy, ale i silvestrovské veselí. Zajímavé účinky pro nás má čaj Uncaria tomentosa. Pozitivně působí na centrální nervový systém, při léčbě oběhových chorob, snižuje hladinu cholesterolu, chrání sliznice trávicího traktu a má dobrý vliv na peristaltiku střev a žlučových cest. Co víc si pro náš organismus o Vánocích můžeme přát? Snad už jen zářný úsměv a parádní pohodu. S tím úsměvem se můžeme s důvěrou spolehnout na zubní pastu Diamond. A pohoda? Smutné počasí bez sluníčka a emocionální vypětí nás často vykolejí. Zaměříme se proto na doplnění prvku Země, který nám pomůže nejen “uzemnit se”, ale i srovnat dobou rozjitřený organismus. Nejbližší mu je přímo Zemi odpovídající koncentrát – Gynex. Tak krásné svátky a šťastný a veselý Nový rok!

Sdílejte
Předchozí článekNa podzim si zvyšujeme imunitu
Další článekProdukty měsíce ledna 2017
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.