Produkty měsíce ledna 2017

0
109

Chladnější nástup – oteplení – sníh – opět teplo… atd. Sněhové nadílky bychom se mohli dočkat, ale další výkyvy počasí se sněhu moc zamlouvat nebudou.

Tyto prudké změny nás v zimě trápí víc, než když jsme obklopeni teplem a sluníčkem, častěji se cítíme nejen unaveni, ale doslova vyčerpáni. To je správná chvíle pro Acai, její užívání nás báječně občerství. A když už jsme na začátku roku začali s A, nemůžeme opomenout Annonu muricata forte. V jejím portfoliu je obrovská spousta nemocí, posilování imunity, potírání mikrobů, takže působení proti bolesti, nespavosti či depresím je jen dalším příznivým a užitečným faktem. Jezdíme-li na hory, pak máme určitě přibalen Artrin na modřiny, které se občas nevyhnou i nejzkušenějšímu lyžaři, a samozřejmě Audiron, který se při ochraně oušek dětí i nás dospělých každoročně pěkně nadře. Řekli jsme A, tak musíme říct i B. Večer, když se zklidníme, napustíme si celou vanu teplé vody, přidáme Balneol a pak ať si na nás výkyvy počasí něco zkusí!

Sdílejte
Předchozí článekProdukty měsíce prosince 2016
Další článekBalneol znovu na výsluní
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.