Produkty měsíce května

0
114

Po teplé zimě nás jaro moc nezahřálo, a už se na nás chystá léto. Květen vypadá o něco tepleji než duben, ale na stálé pěkné počasí to rozhodně nevypadá. Ledoví muži budou celkem v pohodě, konec druhé dekády se tváří hodně zachmuřeně a konec měsíce slibuje opravdovou zzzzzzimu. Mohla by výjimečně přijít i větší voda. Báječně se zahřejeme asi jen okolo 25. května.

Není vůbec divu, že býváme výkyvy počasí unavení a naše výkonnost není nijak optimální. Ve škole a v práci ovšem pro naše indispozice přílišné pochopení mít nebudou, a nám ostatně také vadí. Co s tím? Když není slunce na obloze, tak si ho dodáme Korolenem. A podle potřeby ho doplníme: Stimaral popožene šedé buňky mozkové, Vitamarin nás dokáže udržet u práce, abychom nezevlovali bezcílně z okna. Zajímavá je kombinace Korolen – Celitin.

Celitin podporuje paměť a nervy. Prvotně ale dodává do těla Oheň, takže když se podává sám o sobě, hlavně u starších unavených lidí, účinek se navenek nedostaví. Zvládneme-li ale Oheň organismu Korolenem, pole působnosti Celitinu se přesune do oblastí, kde ho opravdu potřebujeme. Krém, patřící ke Korolenu, Ruticelit prioritně výrazně ulevuje našim cévám, lze ho ale také aplikovat na reflexní zóny Ohně, ošetřit studené ruce či nohy, nebo podpořit přemýšlení na spáncích a nad očima.

Eva JOACHIMOVÁ

Sdílejte
Předchozí článekMandlový olej
Další článekMagický kořen Smilaxu
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.