Produkty měsíce dubna

0
93

Bohužel duben neslibuje ani zimu, ani lákavé teplo, a pravděpodobně se ještě pocvičíme v nakládání do kamen. Nejdřív nás navnadí sluníčkem, pak se ale projeví jako zarytý nepřítel odkládání kabátů a zažene nás zpět do vyhřátých místností. Kolem poloviny druhé dekády se maličko oteplí, ještě lepší náladu přinese počasí kolem přelomu druhé a třetí dekády. Tím ale jaro končí. Mimo několika slušnějších dní budeme mít pocit, že se čas nemá posunovat zpět o hodinu, ale o měsíc. To nám samozřejmě nepřidá ani na jarní únavě.

Duben patří k mezidobím Země, takže si můžeme vypomoci koncentrátem Gynex, při svalové únavě bude vhodný King Kong. Mezidobí Země umožňuje návrat do svého středu, usnadňuje odhodit vše zbytečné a správně se narovnat. Tento čas se hlásí jen čtyřikrát do roka, využijme ho!

Chceme-li to spojit i s odpočinkem, pak není nad bahnění v Balneolu, teplá koupel osvěží tělo i hlavu. A máme-li chuť odpočinek zapít čajíčkem, doporučuji Smilax officinalis. Nejenže pomáhá při únavě, ale preventivně působí proti zánětům ledvin, močového měchýře a bolestem kloubů. Tedy všemu, co nás potkává u posezení při obdivném žasnutí nad rozkvetlou krajinou, nicméně na prochladlé zemi. Na jaře často trpí hlasivky, čas od času je přetřeme Protektinem. Krém také ochrání spánky, pokud nás pobolívá hlava z větru. A nezapomeňme, že jarní zeleň si báječně rozumí se zelenými potravinami, produkty Energy, které nás provázejí každé jaro.

 

Eva JOACHIMOVÁ

Sdílejte
Předchozí článekZELENÉ POTRAVINY
Další článekFytoestrogeny pomáhají ženám prodloužit mládí
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.