Příjemné překvapení – Artrin balm

0
74

Mezi mé nejoblíbenější krémy vždy patřil Artrin. Jeho obecná použitelnost mě fascinovala a jako terapeutovi se mi stal přípravkem číslo jedna. Proti bolesti, chladivý, hojivý – vybírám namátkou z jeho jedinečných účinků. Když jsem se tedy kdysi dozvěděl, že na trh přijde jeho balzámová obdoba, a mohl jsem si poprvé vyzkoušet Artrin balm, vůbec jsem nebyl překvapený jeho působením. Jen se mi potvrdilo, že jde o další výborný prostředek regenerace.

“Přidanou hodnotou” je v něm kromě jiných složek výtažek z čajovníku, aloe vera a puškvorce. Možná nebude od věci podívat se na to, proč se do Artrinu balm dostaly.

Výtažky z čajovníku zmírňují otoky, potvrzují se jejich protirakovinné účinky a mají také antibakteriální vlastnosti. “Životodárnou krví” rostliny aloe je gel, který se nachází uvnitř listů. Je bohatý na živiny a provlhčuje pokožku, zlepšuje činnost pohybového aparátu, pomáhá eliminovat mnohá kožní onemocnění. Puškvorec se užíval od nepaměti ke koupelím při revmatismu, na omývání ran, ekzémy a také jako celkově posilující prostředek.

Jak jsem zmínil, byl jsem příjemně překvapen účinky Artrinu balm. Nepřejícníci, kteří vědí, že jsem “hrdým nositelem vousů”, se možná ozvou – jak to ty můžeš vědět, když se neholíš a Artrin balm je určen těm, kdo se zbavují ochlupení!? Budou však daleko od pravdy. V době, kdy se měl objevit na policích klubů, jsem si holil líce a zkoušel jeho působení. Využil jsem ho také při lokálních masážích, kdy mě i klienty potěšila vynikající viskozita přípravku, “sametové pohlazení” a chladivé a protibolestivé působení. Pokožka zůstala po použití balzámu jemně dětská. Setkal jsem se však i s případem, kdy po jeho první aplikaci po holení pokožka na bradě zrudla a dost nepříjemně pálila. Při delším používání se však tyto příznaky mírnily, až nakonec úplně zmizely. Zřejmě šlo o individuální reakci na některou složku Artrinu balm.

Blíží se Vánoce a mnozí z nás přemýšlejí, čím potěšit své blízké. Artrin balm může být vděčným dárkem pro muže i ženy.

Mgr. Miroslav Kostelnik

Sdílejte
Předchozí článekZánět močového měchýře
Další článekNejen na depilaci
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.