Novinka: Beauty Energy

0
140

Tajemství skryté uvnitř

Opravdové tajemství se ukrývá nejen v každém produktu z nové řady pěsticích krémů renove, které najdete ve vánoční nabídce Energy, ale především uvnitř každého z nás. Protože vnější krása je odrazem stavu našeho vnitřního těla a mysli, pečujeme nejen o pokožku, ale navracíme harmonii celému organismu. Pokud toužíme po dokonalé pleti, musíme nejdříve porozumět našemu tělu!

S novinkou Energy – – Pentagramem® pěsticích krémů doplněných o přírodní revitalizační sérum se nám otevírá jedinečná příležitost nejenom pečovat o svoji pleť, aby byla zdravá a krásná a my se cítili dobře, ale také spojit se se sebou. Můžeme se díky nim na sebe naladit, pracovat s intuicí, odkrývat svoji podstatu a pomáhat sami sobě. Je to zážitek, který nejsme zvyklí očekávat od pleťové kosmetiky!

PĚT PRVKŮ, LÉČIVÉ BYLINY, VZÁCNÉ OLEJE A ESENCE

Základní princip

Výjimečnost pleťovým krémům Renove propůjčuje již základní filozofie tradiční čínské medicíny – pentagram pěti prvků, ze kterého vychází jejich složení a působení, stejně jako u bylinných koncentrátů a tělových terapeutických krémů Pentagramu® Energy. Pět přípravků renove: Artrin, Droserin, Ruticelit, Protektin a Cytovital je svým účinkem zaměřeno nejen na určitý typ pleti, ale i orgánovou skupinu, rozpoložení mysli, nebo vnitřní nerovnováhu organismu. Jednotlivé krémy na sebe navazují, vzájemně se doplňují, vyrovnávají a společně tvoří ucelený systém.

Fytoterapie

Obsah nové kosmetiky je v nejvyšší možné míře přírodní. Základem je vysoký, 16% podíl bylin macerovaných v třetihorní termální vodě z Podhájske, která jejich účinek umocňuje svým vyváženým obsahem minerálů a stopových prvků. Osvědčené kompozice nastavené na základě pentagramu, které skvěle fungují, jsou složené podle druhu přípravku ze 13 až 19 léčivých bylin shodně jako v terapeutických krémech Pentagramu®.

Panenské oleje

Pro podporu výživy a svěžího vzhledu pleti, doplnění vitaminů a minerálních látek, zmírnění vrásek, rovnoměrného rozprostření pigmentace a dalších účinků, které od kvalitní kosmetiky každá žena očekává, jsou k léčivým bylinám přidány vzácné rostlinné oleje lisované za studena. Pocházejí z berberských oblastí severoafrického Maroka a Tunisu. Kombinace kontrolovaného sběru rostlin ve volné přírodě a ručního zpracování vytváří vynikající podmínky pro jejich čistotu a účinnost. I díky nim jsou krémy Renove k pleti šetrné, dobře se vstřebávají, příjemně aplikují a dlouhodobě působí.

Přírodní parfém

Neméně vzácné a kvalitní esence v aromaterapeutickém množství, rovněž dovážené z exotické Afriky, propůjčují každému krému výraznou, osobitou a charakteristickou vůni (například jasmínu, růže nebo vanilky). Byly vybrány tak, aby podporovaly daný prvek pentagramu. Jsou nástrojem jemné terapie, která má obrovskou schopnost zasáhnout hlubokou mysl a harmonizovat vnitřní sílu. Protože obsahují samotnou podstatu bylin, jsou nejbohatšími látkami v rostlinné říši a mnohé z nich patří mezi ty vůbec nejdražší.

Bez chemie

Za velice důležité považujeme i to, že při výrobě krémů bylo zcela vyloučeno použití parabenů, syntetických barviv a vůní, minerálních olejů, jakýchkoliv ropných derivátů, geneticky modifikovaných organismů, chemických UV filtrů či SLS.

JAK SI VYBRAT VHODNÝ KRÉM?

Na tuto otázku se nabízí řada odpovědí. První a zároveň nejdůležitější z nich je intuice. Můžeme se na ni stoprocentně spolehnout. Vychází z naší podstaty, osobnosti, jedinečnosti, z toho, že někde hluboko o sobě všechno víme a umíme si poradit. Cítíme, co je pro nás dobré, a co ne. S kosmetikou Renove můžeme objevovat, zkoušet a “na vlastní kůži” prožívat, jak na nás jednotlivé krémy působí, co v nás otevírají, v čem pomáhají nebo kde máme v těle skrytý problém.

Stejně jako na chodidlech nacházejí se i na obličeji reflexní zóny, akupunkturní body a probíhají jím meridány související s našimi vnitřními orgány. Aplikací jednotlivých krémů na pleť můžeme proto ovlivňovat jejich funkce, biologickou a energetickou rovnováhu našeho těla, zdraví i psychickou pohodu. Vůbec není potřeba, abychom k tomu měli nějaké odborné znalosti, právě naopak! Hlava je brzda. Spoléhejme sami na sebe… je to dobrodružství… poučení… něco nového!

Povedou nás samozřejmě i vůně jednotlivých krémů. Dejme si čas, nechme je na sebe působit. Zavřeme oči a počkejme. Někde vzadu se to ozve… nabudeme jistotu… toto ano, toto ne. Náš výběr se může také v čase měnit. Podle toho, který krém zrovna naše pleť a tělo potřebují.

Máte například na tvářích červené žilky? Nejspíš vám bude nejvíc vonět růže, kterou obsahuje Ruticelit renove. Asi potřebujete doplnit lásku k sobě, podpořit srdeční čakru… Po nějaké době vás to naopak povede k jasmínu v Artrinu renove. Budete posilovat vztahy, ledviny. A tak dále… Nebojte se toho! Tělo vám samo řekne prostřednictvím čichových buněk. Vše je tak dokonale propojené…

Někdo využívá ke své orientaci v životě především zrakové vjemy, barvy a tvary. Pro něj budou skvělým vodítkem barevné mandaly, nakreslené k jednotlivým krémům na speciální karty. V klidu si je všechny prohlédněte. Která nejvíc přitáhne vaše oči, po jejím krému sáhněte. Neminete.

Hrajte si, užívejte! Ať již vyberete podle vůně, barvy, nálady nebo zcela konkrétní potřeby, vaše volba bude vždy správná.

A pokud přeci jen potřebujete zapojit i rozum, zajímají vás informace, fakta a souvislosti, můžete zvolit krém podle typu své pleti, konkrétních kožních problémů, ročního období nebo zdravotních či psychických obtíží. Dobrým vodítkem pro vás bude v tomto případě znalost vztahů mezi jednotlivými prvky v pentagramu, případně tradiční čínské medicíny (to je už pro fajnšmekry), a samozřejmě popis účinků jednotlivých krémů v brožurce, kterou najdete v nabídce Klubů Energy a Konzultačních center. Můžete se těšit i na sérii článků v našem magazínu, kde se dozvíte více.

Sdílejte
Předchozí článekJak zvládnout operační výkon?
Další článekProdukty měsíce prosince
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.