Nejen na depilaci

0
68

Letos na začátku června jsem navštívila termální lázně na Slovensku a kromě spokojenosti na duši i těle jsem si dovezla památku v podobě připálené pokožky od silného sluníčka, které se v oblasti dekoltu projevilo alergickou reakcí. Doma jsem měla k dispozici jen Artrin balm, po kterém jsem hned sáhla. Jeho lehká, gelová a chladivá konzistence pokožku pohladila a zklidnila. Tak jsem si řekla, že je to fakt paráda! A začala jsem zkoumat i další účinky tohoto balzámu.

Vyzkoušela jsem jej na běžné štípance, které se rychle zklidnily. Totéž jsem cítila i při bolestech dolních končetin, například po dlouhém stání nebo sezení. Aplikovala jsem Artrin balm kolem kotníků, na holeně a do podkolení. Dále se osvědčil při lymfatické masáži celého těla. Lehkost, které se pak tělo otevírá, je pro masírovaného velmi citelná. Troufla bych si Artrin balm doporučit také jako hydratační gel na denní ošetření mastné pleti, či na T-zónu pleti smíšené.

Není třeba se bát experimentování, protože víme, že naše tělo dostane tu nejzdravější esenci, v podobě Artrinu balm obzvlášť!

MARCELA ŠŤASTNÁ