Květnové číslo PŘEKVAPILO A potěšilo

0
81

Před dvěma lety mne opustil manžel – parkinsonik, veškeré vydané síly se notně podepsaly na mém zdraví a přidal se i úraz, zlomenina ramene. Po celou dobu mne však neustále provází přípravky Energy a jsem přesvědčena, že do značné míry mé zdravotní obtíže zmírňují. Nemalý podíl na tom má paní Ing. Naďa Eliášová, která je mi po celou dobu mého členství nenahraditelnou průvodkyní, nyní už i přítelkyní.

Chtěla bych vyjádřit celé firmě Energy velké blahopřání. S obdivem a úctou sleduji nové a nové počiny. V dnešní náročné době je to velký dar a pomocník pro zdraví. Nemohu minout časopis VITAE. Chystám se k přestěhování do menšího bytu, tudíž mi jdou pod rukama nashromážděné věci. Tak jsem si vedle sebe položila Váš časopis z doby asi před deseti lety a současný… Je to kus poctivě vyšlapané cesty ke kráse a kvalitním informacím. Vždy se na nové vydání velmi těším a nikdy nezklame po všech stránkách.

Ovšem květnové číslo mne překvapilo a nesmírně potěšilo. Ona část věnovaná Parkinsonově nemoci. Perfektně napsaná, srozumitelně o nemoci a rady, jak tuto nevyléčitelnou nemoc potlačit ve prospěch pacienta. Oproti jiným nemocem je Parkinsonova nemoc stále dosti opomíjenou, přesto, že se okruh pacientů rozšiřuje, a nejhorší – mezi mladé lidi. Udělali jste velký krok pro informovanost veřejnosti i nemocných. Děkuji upřímně z celého srdce.

Z piety k manželovi stále zůstávám předsedkyní Parkinson klubu Brno. I když mě to dosti zaměstnává, je to pro mne krásný pocit vidět i velmi trpící lidi v radosti. Mám mezi nimi nespočet přátel po celé republice, což mi velmi pomáhá k pocitu prospěšnosti bez osamocení.

Zatím jen několik málo našich členů zařadilo přípravky do svého dietního režimu. Je to hlavně Ruticelit, Audiron, Grepofit a zelené potraviny. Já sama jsem na nich závislá, jak říká Naďa Eli.

Přeji Vám mnoho dalších tvůrčích nápadů ve prospěch nás všech a celé firmě jen další rozkvět.

S mnoha díky a přáním všeho dobrého

Mgr. Eva Vernerová,
Brno

Sdílejte
Předchozí článekAdaptujte se!
Další článekStimaral a Vitamarin pro zdravou a veselou mysl
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.