Jak zmírnit následky horka?

0
85

horkoZačíná léto, horko, vedro, sucho… a všechny tyto běžné klimatické jevy se v nadměrné míře stávají škodlivinami. A s těmi se musíme vyrovnat. Použijeme k tomu Drags Imun a Fytomineral, přípravky, které mimo jiné i ochlazují. Míza tropického stromu Croton lechleri (Drags Imun) ochlazuje a zlehka podporuje jin. Proto se velmi hodí pro všechny stavy spojené s horkem, přehřátím, záněty, a to kdekoli. Takže je jedno, jestli máte úžeh nebo vás bolí zub, vždy pomůže Drags Imun. Jen je třeba, aby byla přítomna horkost. Pak zabere. Stejně účinný je i při lokálním použití. Na štípance, rudé flíčky a vše, co je horké na omak nebo zarudlé. A co Fytomineral? To je jiná káva. Obsahuje naprosto celé spektrum minerálů, které živý organismus potřebuje.

Takže, pokud se hodně potíme, pokud máme velký výdej, můžeme si udělat tu nejkomplexnější minerálku na světě, a to nakapáním 15 až 20 kapek Fytomineralu do litru vody. Tím si okamžitě doplníme vypocené minerály a nastolujeme znovu rovnováhu našeho vnitřního prostředí. A o to jde. Rovnováha uvnitř i na povrchu. Život v rovnováze se sebou je totiž zdravý život. A rovnováha v létě? To je hýření v radosti, práce s dostatkem energie, ale současně vyhýbání se horkosti. Ať jsou vaše letní dny plné pohody.

Začíná léto, horko, vedro, sucho… a všechny tyto běžné klimatické jevy se v nadměrné míře stávají škodlivinami. A s těmi se musíme vyrovnat.

 

MUDr. Alexandra VOSÁTKOVÁ