Jak se říká: všechno zlé je pro něco dobré

0
176

Jmenuji se Jindřišek a chodím už do školky. Jednou jsem se paní učitelce pochlubil, že já i moje mladší sestřička jsme maminčiny“gynexové” děti. Já tomu sice nerozumím, ale jak to, že to nechápe paní učitelka? Vždyť je dospělák?! Tak jí to maminka musela vysvětlit. A nebylo to na chvilku, znáte ženské. Naštěstí jsem si se sestřičkou právě hrál na pískovišti u našeho domu, když maminka začala vyprávět:

“Mé první manželství ztroskotalo na diagnóze, že díky mnohačetným srůstům a neovulaci nebudu mít děti. Těžce jsem se s tím smířila, ale abych se vyhnula oboustranně nepříjemným setkáváním se s vrstevnicemi šťastně tlačícími kočárek, rozhodli jsme se s novým přítelem pro práci v zahraničí. Výpovědi vyřízeny, nová práce s ubytováním zajištěna, jen poslední lékařské vyšetření u gynekologa – a BÁC! “Vždyť vy jste těhotná!” Překvapení, radost, úžas a pocit obrovského nepředstavitelného štěstí… Odborník tvrdil, že jde o zázrak, ale já věděla své.

Potvrdilo se, že zlé může být pro něco dobré. Když mi bylo po rozvodu nejhůř a byla jsem celkově zdravotně rozhozená, dostala jsem se prostřednictvím mé kamarádky k tomu opravdovému ZÁZRAKU. Při masáži mých stresem zablokovaných zad mi její maminka doporučila užívání pro mě tehdy neznámých kapiček Gynexu. Stačily dvě třítýdenní kůry, a světe div se…”

Tak jako v pohádce vše dobře dopadlo, maminka s tatínkem se vzali, a když chtěli Jindřiškovi pořídit sestřičku, Gynex po třech týdnech užívání opět zafungoval.

“Jindřišku, Verunko, jdeme domů!”

“Na shledanou zítra ve školce.” Paní učitelka nám ještě zamávala. Usmívala se. Už rozuměla!

Božena Kreplová, Prostějov

Sdílejte
Předchozí článekFytoestrogeny pomáhají ženám prodloužit mládí
Další článekJsem spokojený
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.