Jak jsme si počkali na vytoužené klubíčko štěstí

0
161

V roce 2010 jsme se s přítelem bavili o tom, že bychom si přáli společně miminko. A naše přání se během 2 měsíců splnilo. Nepřišla menstruace, následoval těhotenský test a neskutečné štěstí při zjištění, že jsem těhotná. Prožívali jsme sdílení s přítelem a těšili se na naše společné děťátko. Bohužel radost se po 8 týdnech těhotenství změnila na velkou bolest, kdy mi doktor sdělil, že se jedná o zamlklé těhotenství.

Další rok po této události jsem na tom nebyla moc dobře psychicky. Neustále jsem přemýšlela, proč se toto stalo právě nám, a snažila se přijít na příčinu. Jelikož po fyzické a zdravotní stránce jsme s partnerem na tom byli dobře, tak jsem hledala příčinu psychickou.

Následovaly různé vzdělávací semináře, poznávání našeho vnitřního světa a myšlenek, energetické masáže a práce na čakrách, automatická kresba a rodinné konstelace. Od každého jsem dostala určité informace, které mi pomohly pochopit sama sebe a nastavení a postoj k životu, k sobě jako ženě, k partnerovi a k rodině.

Opět jsem získala pocit, že bych chtěla být těhotná a že to zvládnu beze strachu a obav z toho, co se již stalo. Ale dlouho se nám nedařilo, aby k nám děťátko přišlo. Věděla jsem, že umělé oplodnění podstoupit nechci, tak jsme prostě čekali a důvěřovali, že ten správný okamžik přijde.

Od kamarádky jsem se dozvěděla o přípravcích Energy, které mě hned na první dojem něčím velice zaujaly, a vzala jsem si kontakt na velice příjemnou poradkyni paní Leitnerovou z Prostějova. Při první návštěvě jsme moji situaci probraly a začala jsem užívat produkty na podporu otěhotnění – Gynex, Fytomineral a Barley.

Vloni při jedné z návštěv u paní Vlaďky Leitnerové jsme měli s přítelem před dovolenou a pamatuji si jako dnes, že mi paní Vlaďka s úsměvem na tváři a takovým klidem řekla, že si z dovolené přivezeme v bříšku miminko. V tomto roce jsme byli na dvou dovolených, a opravdu, po jedné z nich jsem zjistila, že jsem těhotná! Opět velká radost, sdílení s přítelem a mojí skvělou rodinou (ve které mám neskutečnou oporu) a tentokrát změna postoje k těhotenství (díky všem seminářům a masážím, které jsem absolvovala). Pokračovala jsem v užívání Fytomineralu a Barleye, přidala k nim Betafit, od 20. týdne také Vitamarin. Těhotenství jsem celých 9 měsíců nádherně vnitřně prožívala, mluvila s miminkem, poslouchala příjemnou hudbu, zpívala mu a začala jsem kreslit. A 8. 3. 2016, na MDŽ, se nám narodil nádherný chlapeček Adámek, na kterého jsme s důvěrou čekali.

Jsme šťastní, že si vybral za rodiče právě nás, a užíváme si každé chvilky a okamžiku s ním! Věřím, že když člověk v životě pochopí, nebo aspoň připustí určité souvislosti, důvěřuje (nemá velké očekávání) a stará se o své tělo, tak je možné úplně vše.

Přikládám fotku našeho andílka Adámka. Krásné dny vám všem přeje šťastná rodinka.

VLAĎKA ZAVADILOVÁ,
Prostějov

Sdílejte
Předchozí článekKdyž se řekne “Parkinson”
Další článekZemi patří veškerá transformace
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.