Gynex, moje první zkušenost

0
800

K přípravkům Energy jsem se dostala před 4 roky, kdy jsem byla po gynekologickém zákroku. Po této operaci se mi bohužel rozhodil celý menstruační cyklus, krvácení se prodloužilo na 12–14 dnů. Průběh byl hrozivý a první dva dny i velmi bolestivý. Pooperační stav byl v pořádku, proto se mi k lékařce nechtělo. Bylo mi jasné, že by tento můj problém řešila jedině hormonálními léky, které však můj organismus nesnese. Tak jsem začala pátrat na internetu a dovedlo mě to až ke Gynexu a zároveň k firmě Energy. Byla jsem nadšená nejen recenzemi na Gynex, webovými stránkami Energy, ale hlavně fungující poradnou lékařů a možností přečíst si zkušenosti ostatních příznivců přírodní medicíny.

Vyhledala jsem nejbližší prodejnu a zázračný Gynex si zakoupila. A opravdu zafungoval. Po třech měsících se mi cyklus srovnal pomalu na minutu. Jen bolesti v podbřišku první dva dny bohužel trvaly stále. Proto jsem se obrátila na internetovou poradnu, kde mi pan doktor Haltmar poradil užívat ke Gynexu ještě první 2–3 dny menstruace vyšší dávky Flavocelu. Kdo by to řekl, že tabletky určené hlavně na nachlazení, pomohou? (Flavocel díky vysokému obsahu flavonoidů a vitaminu C působí příznivě na krvácivé stavy různého původu – pozn. red.) A pomohly! Byla a jsem neskutečně šťastná, protože nerada užívám chemické léky, a dřív to bez léků na bolest opravdu nešlo.

Gynex a Flavocel jsou mojí první zkušeností a pomohly mi na těle i na duchu. Je to krásný pocit, když vidíte, že i bez chemie to jde!

Helena Bukovská,
Praha

Sdílejte
Předchozí článekJsem spokojený
Další článekPentagram je cesta k celistvosti
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.