Dermaton oil je favorit

0
64

Dermaton oilProč? Tento přírodní, snadno vstřebatelný pleťový olej každého upoutá. Nejen balením v krásné subtilní lahvičce padnoucí akorát do ruky, která je navíc ideální formou cestovního balení. Výrazná je především vůně Dermaton Oil. Nezaměnitelný charakter jí dává Litsea cubeba – vavřín kubébový, vonící silně po citronech. K této silici se ve vyvážené kombinaci přidává tymián, levandule a palmarosa. Kromě velmi příjemného aroma obsahuje tento produkt z řady pěsticí kosmetiky Energy účinné látky, jejichž zdrojem jsou přírodní oleje používané pouze v kvalitní kosmetice.

dopřejme si jejich péči

Olej rýžový – vyrábí se z rýžových klíčků a slupek. Hydratuje, změkčuje, hojí a regeneruje kůži. Obsahuje rostlinný sterol oryzanol, který má antioxidační vlastnosti. Najdeme v něm i skvalen, jenž pečuje o pokožku, zpomaluje její stárnutí a snižuje tvorbu vrásek. Zmírňuje účinky stresu, zlepšuje krevní oběh (podporuje mikrocirkulaci), zklidňuje záněty.

Olej rakytníkový – velmi hojivý, se silnými antioxidačními vlastnostmi – dobře působí proti volným radikálům způsobujícím předčasné stárnutí a degeneraci buněk. Podporuje růst tkání při poškození. Velmi vhodný je pro regeneraci kůže při popáleninách, omrzlinách, poleptání, ale i po radioterapii či chemoterapii. Léčí kožní afekce a záněty, působí proti bakteriím.

Olej jojobový – přírodní rostlinný vosk v tekuté formě. Lisuje se ze semen rostliny simondsie čínské neboli jojoby. Má velmi příznivé složení pro pokožku, používá se zejména v kosmetice při péči o pleť, ale i o vlasy. Chrání proti povětrnostním vlivům, má přirozený UV faktor 3–4, oddaluje stárnutí kůže, je hojivý pro rozpraskanou pokožku i ekzematickou kůži, ale ocení ho též lidé, jejichž pleť se nadměrně mastí.

Sdílejte
Předchozí článekZubní pasta Energy – obsah a účinky
Další článekKdy sáhnu po Dermaton oil
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.