Bez Artrinu ani krok

0
134

Vážená společnosti Energy,

v mém věku, je mi 91 let, jsem špatná pisatelka, ale musím Vám touto cestou poděkovat za krém Artrin. Jsem momentálně u dcery v Jihlavě a vzala jsem si s sebou bolest. Na intimním místě se mi začala tvořit bolestivá zatvrdlinka. Rostla a bolela čím dál víc. Už se to nedalo déle tajit, tak jsem se dceři svěřila. Z malé bulky byl útvar velikosti vajíčka. K lékaři jsem nechtěla, a tak nastartoval Artrin. Stálé opakování: omýt a přiložit hadřík s krémem. Celý den, ani nevím kolikrát. Na noc jsme daly větší vrstvu, i v noci jsme obklad jednou měnily. Ráno se při mírném zmáčknutí vyvalilo něco hrozného a páchnoucího, ale byla to veliká úleva. Ještě několik dní jsme pokračovaly do úplného vyléčení.

Dcera je členkou od prvních krůčků Energy. Jsou to vynikající přípravky, Grepofit při nachlazení, Vironal místo očkování proti chřipce a další výborné produkty. Ale bez Artrinu ani krok, ten je prostě na všechno.

Děkuji za vše,

HELENA ŠLECHTICKÁ,
Jamné u Jihlavy

Sdílejte
Předchozí článekŠampon nejen na vlasy?
Další článekLIMETKOVÉ (CITRONOVÉ) KULIČKY S ACAI
Energy Klub Brno je brněnská pobočka české firmy Energy Group a.s., s výhradním zastoupením pro Brno a okolí. Poradíme Vám s Vaším zdravotním stavem na základě individuálního přístupu, či pomocí certifikovaných lékařských přístrojů a individuálně se budeme zaměřovat na Vaše konkrétní zdravotní problémy.